Katusetööd

Mis jääb meie tegevusvaldkonda katusetöödel?

 

Me remondime katuseid, rõdusid ja terrasse erinevate materjalidega. Allpool oleme välja toonud mõned lahendused. 

Katusetööd vedelplast hüdroisolatsiooniga

Antud materjal sobib praktiliselt kõikidele aluspindadele. Olgu selleks siis plekk, bituumen, eterniit, kivi jne - see nakkub igale poole. Materjal kantakse aluspinnale pintsli või rulliga. Kahe kihi materjali vahele paigaldatakse tugikangas, mis annab sellele materjalile tugevust ja pikaajalisema kestvuse. Materjali kuivamisaeg ~ 30-60minutit. Mõnes olukorras võib see materjal olla ainuõige lahendus, et saada katus lõplikult vettpidavaks.

Katusetööd SBS bituumenmaterjaliga

Antud materjali paigaldatakse lahtise leegiga. SBS bituumenmaterjali paigaldatakse kahes kihis. Mina, Mark Miitra, Katuste Remont OÜ tegevjuht, olen läbinud Tallinna Ehituskooli lamekatuse eriala meistri tasemel ja osalenud ka 2018. aastal Riias toimunud lamekatuse maailmameistrivõistlustel. .

Katuse vahetus

Meie igapäeva tööde hulka kuulub ka vanade katuste vahetus ja uute katuste ehitus. Paigaldame peamiselt kõiki katusematerjale. Katuse vahtuse pakkumise saamiseks tuleme esmalt objektile kohale, hindame vana katuse seisukorda, kuulame kliendi poolsed soovid ning anname ka omapoolsed soovitused, et uus katus oleks vastupidav aastakümneid. Uue ehitise puhul piisab tihtipeale korrektse katuse projekti saatmisest,mille põhjal saame koostada täpse hinnapakkumise.

Katuse värvimine

Kui katuseplekk, kivi või eterniit on väljanägemiselt terve ja mõlkideta/pragudeta ja samuti ka aluskonstruktsioon korras, siis piisab uue väljanägemise saavutamiseks ülevärvimisest. Tihtipeale on just selleks vanad valtsplekk-katused, millelt koorub värv või hoopiski roostetab. Selleks tuleb aluspind korralikult puhastada, paigaldada katusele vastav krunt ning seejärel värvida. Värvivalik on lai ning leiame alati kliendi soovidele vastava. Katuse värvimine võib olla koguni katuse vahetusest vähemalt 5x odavam lahendus.

Katuse puhastamine survepesuriga

Me puhastame Teie sammaldunud ning ajapikku määrdunud katuse survepesuriga. Sammaldunud katus võib ajapikku muutuda katusele ohtlikuks. Vesi hakkab seisma sambla taga ning takistab vee äravoolu katuselt. Samuti ei näe katus ilus välja, kui see on määrdunud. Paigaldame ka iga kord katust pestest samblatõrje, et vältida lähiajal taas sambla teket. Katust pestakse, kas korvtõstukist või võimalusel turvarakmetega.