Katusetööd

Katusetööd - mis jääb meie tegevusvaldkonda?

Kliendid küsivad meilt tihtipeale, kas me näiteks remondime korstna ümbrust, lahti tulnud bituumenmaterjali/plekki, vahetame välja mõne vana eterniitplaadi või hoopis laseme mõne kruvi katusele juurde. Vastus on jaatav. Me parandame kõiki katuseid ja teostame ka kõige pisemaid töid, sest meie jaoks on oluline, et klient saaks katuse korda ja seda alati mõistlike ning kauakestvate lahenduste näol.

Me remondime katuseid, rõdusid ja terrasse erinevate materjalidega.

Katusetööd vedelplast hüdroisolatsiooniga

Antud materjal sobib praktiliselt kõikidele aluspindadele. Olgu selleks siis plekk, bituumen, eterniit, kivi jne - see nakkub igale poole. Materjal kantakse aluspinnale pintsli või rulliga. Kahe kihi materjali vahele paigaldatakse tugikangas, mis annab sellele materjalile tugevust ja pikaajalisema kestvuse. Materjali kuivamisaeg ~ 1h. Mõnes olukorras võib see materjal olla ainuõige lahendus, et saada katus lõpuks vettpidavaks.

Katusetööd SBS bituumenmaterjaliga

Antud materjali paigaldatakse lahtise leegiga. Üljuhul uue ehituse puhul paigaldatakse kaks kihti bituumenmaterjali, kuid remonttöödel piisab ka ühest kihist paigaldusest. Meie meeskonnas on töömehi, kes on läbinud Tallina Ehituskooli lamekatusekatja erialal meistri tasemel. Oleme sellel alal spetsialistid ja oskame materjali paigaldada proffesionaalselt ning ohutult.

Katusetööd plekiga

Me remondime katuseid ka plekiga. Olgu siis selleks uue katusepleki, mõne harjapleki/äärepleki või korstnapleki paigaldus.

Katuse värvimine

Kui katuseplekk, kivi või eterniit on väljanägemiselt terve ja mõlkideta/pragudeta ja samuti ka aluskonstruktsioon korras, siis piisab uue väljanägemise saavutamiseks ülevärvimisest. Tihtipeale on just selleks vanad valtsplekk-katused, millelt koorub värv või hoopiski roostetab. Selleks tuleb aluspind korralikult puhastada, paigaldada katusele vastav krunt ning seejärel värvida. Värvivalik on lai ning leiame alati kliendi soovidele vastava. Katuse värvimine võib olla koguni katuse vahetusest vähemalt 5x odavam lahendus.

Katuse puhastamine survepesuriga

Me puhastame Teie sammaldunud ning ajapikku määrdunud katuse survepesuriga. Sammaldunud katus võib ajapikku muutuda katusele ohtlikuks. Vesi hakkab seisma sambla taga ning takistab vee äravoolu katuselt. Samuti ei näe katus ilus välja, kui see on määrdunud. Paigaldame ka iga kord katust pestest samblatõrje, et vältida lähiajal taas sambla teket. Katust pestakse, kas korvtõstukist või võimalusel turvarakmetega.